Jesteś tutaj: Strona główna Meble Kler Oferowane marki Calligaris
Kontakt

Calligaris

Meble Calligaris

Firma Calligaris zaistniała na rynku meblarskim w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Posiadająca tak bogatą tradycję marka, w dzisiejszych czasach rozpoznawalna jest a także szalenie ceniona wśród klientów niemalże wszystkich wysokorozwiniętych państw świata. Jej priorytetem stało się dążenie do doskonałego wzornictwa mebli idealnie wpisującego się w każdą aranżację wnętrza, przy zachowaniu cen dostępnych dla szerokiego groma klientów. Najwyższa jakość wykonania oraz wykorzystanie wysokogatunkowych materiałów zadecydowały, że meble Calligaris są niezwykle eleganckie i luksusowe, charakteryzują się ogromną funkcjonalnością oraz dopasowują się do indywidualnych upodobań każdego klienta.

W początkach istnienia renomowane meble Calligaris produkowane były jedynie przy wykorzystaniu drewna naturalnego. Dziś w odpowiedzi na aktualne potrzeby współczesnego społeczeństwa i wciąż zmieniające się trendy w stylistyce meblowej, w ofercie znaleźć można wyjątkowe wzornictwo, które bazuje w dużej mierze na zastosowaniu szkła, metalu a także tworzyw sztucznych. Tak rozbudowana oferta jest wstanie sprostać każdej aranżacji o co dbają najlepsi w branży styliści projektując włoskie meble na miarę współczesnych czasów.

Udostępnione w ofercie sprzedaży naszego salonu meble asygnowane marką Calligaris wprowadzają włoski design do polskich domów i pozwalają cieszyć oko elegancką stylistyką już docenioną w ponad dziewięćdziesięciu krajach całego świata.

Zobacz meble Calligaris