Kontakt

Kler

Meble Kler

Twórcą szalenie cenionej i rozpoznawalnej marki Kler jest Piotr Kler, który w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku uruchomił firmę specjalizującą się w branży meblowej. Dziś wyjątkowo komfortowe a przede wszystkim bardzo eleganckie meble Kler są obiektem pożądania koneserów wysublimowanej stylistyki oraz najwyższej jakości wykonania, którzy pochodzą nie tylko z terenu naszego kraju ale również z państw całego świata.

Polski design tak charakterystyczny dla marki Kler jest rozwinięciem idei właściciela firmy, który za priorytet stawia sobie produkowanie mebli idealnie dopasowanych, wręcz "skrojonych" indywidualnie dla każdego wnętrza. Stąd na rynku oprócz stałej produkcji sztandarowych kolekcji pojawiają się bardzo krótkoseryjne i zarazem limitowane edycje projektowane przez Atelier zatrudniające najbardziej znanych i cenionych w branży meblowej stylistów. Meble Kler pochodzące z limitowanej edycji są gwarancją stworzenia niepowtarzalnego wnętrza idealnie dopasowanego zarówno do potrzeb jak oczekiwań wymagającego klienta.

Specjalnością firmy Kler są meble tapicerowane. Przy produkcji sof, rozkładanych kanap, narożników, foteli i puf znajdują zastosowanie przede wszystkim materiały naturalne. Wyznacznikiem marki są obicia wykonane z wysokogatunkowej skóry naturalnej poddawanej innowacyjnej technologii obróbki co zapewnia ich wysoką jakość oraz wymaganą wytrzymałość. Uzupełnienie skórzanych obić stanowią również wysokogatunkowe materiały o wyjątkowej barwie i wzornictwie, które idealnie wpisują się w wystrój każdego wnętrza.

Zobacz meble Kler