Kontakt

Klose

Meble Klose

Marka mebli Klose jest dobrze znana a co się z tym również wiąże rozpoznawalna nie tylko na terenie naszego kraju ale również na międzynarodowym rynku branży meblowej. Jej początki datuje się na lata pięćdziesiąte dwudziestego wieku. Firma powstała na terenie Niemiec z zamysłu jej pierwszego właściciela Karla Heinza Klose. Od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku na terenie naszego kraju zostało uruchomione aż trzy zakłady produkcyjne, co rozpoczęło polską przygodę z marką Klose.

Ponieważ meble Klose powstają w oparciu o innowacyjne pomysły projektantów i konstruktorów oraz przy zastosowaniu najnowszych technologii ich wyjątkowa pod względem odbioru wizualnego stylistyka oraz jakość wykonania sprawia, że uzyskały szalenie wysoką pozycję na tle konkurencji. Posiadanie mebli Klose stało się wyznacznikiem dobrego smaku, elegancji i wyczuciu aktualnych trendów w branży meblowej.

Firma Klose za priorytet stawia sobie przede wszystkim wyjątkową elegancję mebli, zastosowanie naturalnych materiałów takich jak drewno czy tkaniny obiciowe, wyjątkową solidność wykonania oraz możliwości wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań, które wytyczają nowe trendy na międzynarodowym rynku meblowym.

Meble Klose dzięki dość oryginalnemu designu będącego wynikiem zgrabnego połączenia tradycji z nutą nowoczesności doskonale wpisują się w każdą aranżację tworząc podstawę szalenie spójnego i harmonijnego wnętrza. Ich elegancja wprowadza atmosferę spokoju oraz wymaganego komfortu co spełnia oczekiwania współczesnej klienteli.

Zobacz meble Klose