Kontakt

Bizzarto

Meble Bizzarto

Marka polskiej firmy meblowej Bizzarto znana jest nie tylko na rodzimym ale również zagranicznym rynku meblowym. Tapicerowane meble Bizzarto cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz popularnością aż na czterech kontynentach. Klienci korzystają z oferty mebli, której podstawę stanowi polski design z innowacyjnymi, światowymi rozwiązaniami w Europie, Azji, Afryce a nawet na terenie Stanów Zjednoczonych.

Wyjątkowe meble Bizzarto tworzone są w oparciu o światowe trendy a zajmują się ich projektowaniem najznamienitsi w branży konstruktorzy i styliści z Polski a nawet z zagranicy. Wykorzystując do produkcji jedynie wysokogatunkowych tkanin obiciowych o różnorodnej barwie i fakturze oraz skór naturalnych tworzone są meble "z duszą", które idealnie wpisują się w aranżacyjny charakter każdego wnętrza. Ich wyjątkowo innowacyjna stylistyka zaczerpnięta z natury oraz kultur całego świata doskonale sprawdza się zarówno we wnętrzach o klasycznej jak i nowoczesnej bądź minimalistycznej aranżacji. Wyznacznikami jakimi charakteryzują się polskie meble są oryginalne formy, szeroka paleta barw oraz niebanalne wzornictwo tkanin obiciowych.

Dla podkreślenia i uzupełnienia aranżacji, której bazę stanowi umeblowanie marki Bizzarto, firma oferuje swoim klientom również dodatki wykończeniowe. Urozmaicone wzornictwo mis ozdobnych, wazonów, świeczników a nawet tkanin dekoracyjnych stylem idealnie dopasowanych do oferty mebli tapicerowanych ułatwia uzyskanie oczekiwanego klimatu i charakteru każdego wnętrza.

Zobacz meble Bizzarto