Kontakt

Vero

Meble VERO

Polski design nawiązujący do rodzimych tradycji i uzupełniony światowymi trendami to cecha jaka wyróżnia renomowane meble Vero. Marka tej polskiej firmy prężnie rozwijającej się w branży meblowej znana jest już nie tylko wśród krajowych klientów ale z każdym dniem zdobywa swoich wielbicieli na zagranicznych rynkach. Vero specjalizuje się przede wszystkim w produkcji mebli tapicerowanych, których wykończenie stanowi skóra naturalnaoraz tkaniny. Dla zachowania jak najwyższej jakości wykonania oraz funkcjonalizmu meble Vero produkowane są jedynie przy wykorzystaniu wysokogatunkowych skór, które wcześnie poddane zostały innowacyjnej technologii obróbki. Wyjątkowa w odbiorze stylistyka sof, kanap czy foteli podążając za najnowszymi trendami w branży meblowej nie zapomina o konieczności zapewnieniu odpowiedniego kształtu mebli, gwarantującego komfortowy wypoczynek.

Jakość i funkcjonalność mebli Vero potwierdzić może nie tylko stale rosnące zainteresowanie wśród klientów ale również liczne nagrody i wyróżnienia takie jak dla przykładu "Złoty Medal" wręczony firmie za wyjątkowy projekt modelu "IRIS" podczas odbywających się na terenie naszego kraju prestiżowych Targów Poznańskich.

Współpracujący z marką styliści i konstruktorzy nie ustają w ciągłych poszukiwaniach innowacyjnych form i rozwiązań, których zastosowanie pozwala tworzyć meble Vero "skrojone" na współczesne czasy. To właśnie innowacyjne połączenie tradycyjnego designu z nowoczesną stylistyką doskonale wpisuje się w każdą aranżację wnętrza.

Zobacz meble VERO