Kontakt

Jafra

Meble Jafra

Specjalnością posiadającej już ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie polskiej firmy Jafra są stylowe meble produkowane przy wykorzystaniu jedynie wysokogatunkowego drewna naturalnego. Na kierunek rozwoju firmy wpłynęło zachowanie starej, polskiej tradycji związanej z technologią produkcji. Meble Jafra do dziś wykonywane są przy wykorzystaniu już zanikającej w fachu rzemieślniczym techniki łączenia drewnianych elementów na "jaskółczy ogon" czy "kołkowane widlice".

Nie tylko tradycyjny polski design ale właśnie technologia produkcji sprawia, że meble Jafra znajdują olbrzymie zainteresowanie zarówno na rodzimym jak i zagranicznym rynku. Marka Jafra jest doskonale rozpoznawana wśród koneserów klasyki w branży meblowej krajów europejskich, Rosji, Argentyny, Brazylii a nawet Japonii.

Meble firmy Jafra dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowego drewna olchowego, dębowego, czereśniowego, grabowego jesionowego, bukowego oraz klonowego charakteryzują się wysoką jakością a także niezwykłą wytrzymałością. Ze względu na zastosowanie jedynie naturalnych materiałów oraz lakierów, barwników a nawet okuć spełniających wszystkie wymagania i posiadających odpowiednie atesty meble nie zawierają substancji szkodliwych co sprawia, że są bezpieczne dla zdrowia. Takie właściwości zachęcają klientów do zakupów zestawów przeznaczonych nawet do pokoju małego dziecka.

Stylistyka będąca wyznacznikiem marki Jafra doskonale wpasuje się w klimat zarówno zabytkowych jak i bardziej nowocześnie zaaranżowanych wnętrz.

Zobacz meble Jafra