Jesteś tutaj: Strona główna Meble Włoskie
Kontakt

Meble Włoskie

DECCO DESIGN

DECCO DESIGN to zespół ludzi z pasją do tworzenia niebanalnych wnętrz. Energiczna, młoda i doświadczona grupa pasjonatów współpracuje z najlepszymi światowymi producentami i wytwórcami mebli, oświetlenia, dodatków. Wyzwaniem dla nas jest zadowolenie najbardziej wymagających klientów. Cały czas obserwujemy najnowsze trendy w aranżacjach wnętrz, szukamy inspiracji w światowym designie.

Meble włoskie - piękne wnętrza inspirują

Zapraszamy Państwa do niezwykłej i jedynej w swoim rodzaju podróży po światowym wzornictwie mebli włoskich, które nie tylko doskonale wpisują się w stylistykę naszego wnętrza, ale wyznaczają standardy nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji oraz wnętrz urządzanych w stylu glamour.

Oferta zaproponowana przez włoskich projektantów mebli, to niebywałe pod względem wzornictwa oraz jakości wykonania rozwiązania mebli włoskich, które swoją funkcjonalnością oraz niezwykle oryginalnym designem z pewnością zaspokoją Państwa oczekiwania.

Nasza oferta mebli włoskich pomoże w swobodnej kreacji wymarzonego wnętrza zgodnego zarówno z indywidualnymi upodobaniami, jak również w zgodzie z aktualnymi trendami branży meblarskiej. Została stworzona jako odpowiedź na potrzeby osób wymagających, ceniących oryginalną stylistykę i najwyższą jakość wykonania jaką mogą zapewnić tylko meble włoskie dostepne w naszym salonie.

Zapraszamy do salonu.