Jesteś tutaj: Strona główna Meble Włoskie Oferowane marki Alf Italia
Kontakt

Alf Italia

Meble włoskie Alf Italia

Posiadająca ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w branży meblarskiej firma Alf jest niekwestionowanym liderem nie tylko na europejskim ale również światowym rynku. Firma Alf rozpoczęła budowę swojej marki od produkcji wysokiej jakości mebli przeznaczonych do sypialni. Ogromne zainteresowanie meblami, których wyznacznikiem stał się tradycyjny włoski design w nowoczesnym wydaniu sprawiło, że w ofercie firmy znalazło się pełne umeblowanie każdego wnętrza.

Dziś jedną ze specjalizacji tak cenionej i rozpoznawalnej wśród klientów marki Alf stały się wyjątkowo funkcjonalne systemy modułowe. Możliwość dowolnego łączenia i modyfikacji poszczególnych elementów pozwala klientom tworzyć oryginalne a zarazem niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu zestawy, które idealnie wpasują się we wnętrza aranżowane w różnorodnej stylistyce.

Włoskie meble marki Alf Italia charakteryzują się przede wszystkim zastosowaniem wysokogatunkowych materiałów, forniru z najwyższej jakości gatunków drzew jak również wyjątkowym a co się z tym wiąże najwyższej jakości kunsztem wykonania. Ponieważ najważniejszym priorytetem jaki stawia sobie firma ALF jest odgadywanie bieżących potrzeb współczesnych klientów, którzy podążają za aktualnymi trendami w branży meblowej, nad projektami nowych modeli pracują najlepsi na rynku styliści.

Meble Alf powstają w oparciu o zastosowanie przede wszystkim funkcjonalnej prostoty w innowacyjnym podejściu do nowoczesnych rozwiązań co sprawia, że ich zakupem zainteresowani są nie tylko indywidualni klienci ale również profesjonaliści w zakresie aranżacji wnętrz.

Zobacz meble Alf