Jesteś tutaj: Strona główna Meble Włoskie Oferowane marki Cattelan Italia
Kontakt

Cattelan Italia

Meble włoskie Cattelan Italia

Pochodzący z północno-wschodniej części wysp Giorgio Cattelan, najmłodszy syn z wielodzietnej rodziny stolarza, u schyłku lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku założył rodzinną firmę meblarską, której marka dziś należy do najbardziej rozpoznawalnych na branżowym rynku. Meble Cattelan są obiektem pożądań klientów nie tylko pochodzących z samych Włoch ale również z całego świata. Włoski design, który bazuje na klasycznej stylizacji będącej dziedzictwem rodziny stolarskiej Cattelan kojarzony jest z olbrzymią elegancją i luksusem przy zachowaniu najwyższej jakości zarówno zastosowanych materiałów jak i samego wykonania.

Meble Cattelan Italia dzięki zastosowaniu różnorodnych materiałów począwszy od drewna naturalnego, poprzez tworzywo sztuczne, metal, marmur a na skórach naturalnych kończąc stanowią idealną a przy tym szalenie funkcjonalną aranżację każdego wnętrza. Oryginalne wzornictwo jakimi charakteryzują się te renomowane włoskie meble idealnie wpasowuje się w wystrój kuchni, jadalni, salonu a nawet sypialni.

O pozycji lidera w światowej branży meblarskiej firmy Cattelan w ogromnej mierze zadecydował nie tylko ogromny szacunek do włoskiej tradycji oraz wyjątkowa precyzja wykonania ale również współpraca z najwyższej klasy stylistami, którzy w wyjątkowo intuicyjny sposób odgadują aktualne potrzeby współczesnego społeczeństwa i projektują meble na miarę dzisiejszych czasów. Ze względu na ogromne zainteresowanie, firmowe salony marki Cattelan znajdują się w ponad stu krajach i można je nabyć również w naszym salonie.

Zobacz meble Cattelan