Jesteś tutaj: Strona główna Meble Włoskie Oferowane marki Natuzzi Editions
Kontakt

Natuzzi Editions

Meble Natuzzi Editions

Firma Natuzzi, której częścią jest Natuzzi Editions rozpoczęła swoją działalność na rynku meblowym pod koniec lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Mały warsztat otworzony przez prezesa a zarazem głównego projektanta Pasquale Natuzzi dziś przekształcił się w największe włoskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji artykułów z branży wyposażenia wnętrz a jego marka stała się światowym liderem w produkcji sof ze skóry naturalnej. Wyjątkowo oryginalny włoski design i zachowanie najwyższa jakość wykonania, sprawiły że meble Natuzzi Editions znane są oraz cenione w ponad stu dwudziestu krajach całego świata.

Doświadczenie zdobyte w branży meblarskiej a także umiejętne rozpoznawania potrzeb współczesnego rynku sprawia, że urozmaicona stylistyka, jaką charakteryzują się meble Natuzzi Editions jest wstanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta i idealnie kolorystyką oraz wzornictwem synchronizować z wnętrzem zaaranżowanym w dowolnym stylu wnętrzarskim.

Oferowane włoskie meble: sofy i fotele charakteryzują się nie tylko niepowtarzalnym wzornictwem ale przede wszystkim najwyższą jakością co udało się uzyskać dzięki zastosowania nowatorskiego procesu technologicznego jakiemu poddawana jest skóra naturalna, która dodatkowo dla zwiększenia wytrzymałości oraz miękkości pokrywana jest odpowiednią warstwą ochronną.

Dzięki wprowadzeniu przez naszą salon oferty sprzedaży, w której czołowe miejsce najmują meble Natuzzi Editions również polscy klienci, którzy cenią wysoką jakość, atrakcyjne wzornictwo wytaczające nowe trendy a przy tym wymaganą funkcjonalność mogą delektować się włoskim designem we własnych domach.

Zobacz meble Natuzzi Editions